Muğla Kurumsal Koçluk Eğitimi

√ Kurumunuzda çalışanların veriminin artmasını ister misiniz?

√ Ekip çalışmalarının tam bir dayanışma ve uyum içinde çalışmasını arzu eder misiniz?

√ Çalışanlarınızın motivasyonunun artmasını ve bu sayede iş gücünün artmasını ister misiniz?

√ Kurumunuzdaki birimlerin bir takım ruhunu kazanmasını ve ayrı birimlerin bir koordinasyon içinde çalışmasını ister misiniz?

√ Çalışanlarınızın kurumunuzda olmaktan gurur duymasını ister misiniz?

√ Kurumunuz içinde uyumlu bir çalışma ortamı yaratmak ister misiniz?

√ Kurumsal Koçluk hizmeti alan çalışanların, kendilerine ve kurumlarına olan inançları artar.

√ Kurumsal koçluk hizmeti alan çalışanlar, firmaları tarafından önemsendiklerini ve onlara değer verildiğini hissederler.

√ Kurumsal koçluk hizmeti alan çalışanlar, fikirlerini paylaşabileceklerini, çözümler üretebileceklerini görürler.

√ Kurumsal koçluk hizmeti alan çalışanlar, kurumsal koçluğun temel teknikleriyle geliştirmeleri gereken yönlerini açık bir şekilde fark ederler.

√ Kurumsal koçluk hizmeti alan çalışanlar, eksik yönleriyle, hatalarıyla yüzleşip onları düzeltme yoluna giderler.

√ Kurumsal koçluk hizmeti alan çalışanlar, bilinçli ve sorumluluk duygusu gelişmiş kişiler haline gelirler.

√ Kurumsal koçluk hizmeti alan çalışanlar, zincirdeki her halkanın güçlü olması gerektiğini aksi taktirde kopmanın kaçınılmaz olduğunu görürler.

Kurumsal koçluk eğitiminin ardından kurumun belirlediği hedefe ulaşma yolunda zaman, enerji, iş gücü ve para kaybı minimum seviyeye düşer. Ülkemizde kurumların çoğunda insanlar potansiyellerini tam olarak kullanma olanağı bulamamaktadır. Kurumu ve kurumun hedeflerini içten bir şekilde benimsemelerinin yaratacağı fark çok önemlidir. İşsizlikten yakınan çok sayıda insan olduğu gibi düzgün bir şekilde çalışacak, kaliteli eleman bulamamaktan şikâyet eden işverenler de az sayıda değildir. Birçok işveren çalışanlarının işe tam odaklanmamasından, yarım yamalak yapılan işlerden, ciddiyetsizlikten, yetersizlikten, sorumsuzluktan bahsediyor.

Eğitim sistemimizdeki yanlışlar iş hayatında kendisini acı bir şekilde gösteriyor. Sonuçlar ise birçok kurumun büyük zararlara uğramasına ve yok olmasına kadar gidiyor. Çalışanlar üzerlerine aldıkları görevlerin sorumluluğunu tam olarak üstlenmiyorlar. Bahaneler yaratmak çözüm bulmaktan daha kolay geliyor. Başarıya, büyümeye, gelişmeye, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirmeye yönelmek yerine işin kolayına kaçanlar her kurumda mevcut. Kurumsal koçluk bu durumun tamamen değiştirilmesine olanak sağlayan bir destek sağlıyor. Türkiye’de henüz çok yeni olan bu sistem kısa bir zamanda fark edilmiştir. Büyük kuruluşlar şimdiden faydalarını görmektedir. Bu sistem kurum içinde belli bir ekip için kullanılabildiği gibi tüm çalışanlar için de kullanılabilir.

Amaç belirlenen kişilerin performanslarını artırmak, kurumun hedefini tam olarak benimsemelerini sağlamak, sorunların kaynağını ortaya çıkarmak ve çözümler bulmak, motivasyonu yükseltmek, kurumun çalışanlara çalışanların da kuruma olan güvenlerini artırmak, keyifli, verimli, üretken bir çalışma ortamı yaratmak, kişilerin yaratıcılığını ortaya çıkarmak, ben yerine biz kavramını yerleştirmek, gelişime ve büyümeye açık zihinler oluşturarak iş gücünün arttırılması sağlanmaktadır.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.


İzmir Kurumsal Koçluk  eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Kurumsal Koçluk Eğitimi için tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Kurumsal Koçluk eğitimlerimiz için +90(232) 369 50 81 - +90(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Kurumsal Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

Muğla Kurumsal Koçluk eğitimlerimiz için +90(252) 213 00 98 - +90(532) 100 11  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Kurumsal Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

Denizli Kurumsal Koçluk  eğitimlerimiz için +90(258) 213 09 99 - +90(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Kurumsal Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

Antalya  Kurumsal Koçluk  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Kurumsal Koçluk  Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :kurumsal koçluk nedir - kurumsal koçluk - koçluk - koçluk merkezi - kurumsal koçluk nedir -

Yorumlar