Kurumsal Koçluk ve Danışmanlık Hizmeti

İş Yerinizde İşlerden Sıkılıp Kolayına Mı Kaçıyorsunuz?   İşsizlikten yakınan çok sayıda insan olduğu gibi düzgün bir şekilde çalışacak, kaliteli eleman bulamamaktan şikâyet eden işverenler de azımsanmayacak sayıdadır. Kurumsal koçluk bu konuda da yardım edebilir. Birçok işveren çalışanlarının işe tam odaklanmamasından, yarım yamalak yapılan işlerden, ciddiyetsizlikten, yetersizlikten, sorumsuzluktan bahsediyor. Bu sorunun çözümü de kurumsal koçluktan geçiyor. 

Eğitim sistemimizdeki yanlışlar iş hayatında kendisini acı bir şekilde gösteriyor. Sonuçlar ise birçok kurumun yok olmasına kadar gidiyor ki bu durumun böyle olmaması için kurumsal koçluk çok iyi bir yardımcıdır. Kurumsal koçluk bu konuda oldukça kolaylık sağlar. Kurumu ve kurumun hedeflerini içten bir şekilde benimsemelerinin yaratacağı fark çok önemlidir. Bu fark kurumsal koçluk tarafından rahatça belirlenebilir. Çalışanlar üzerlerine aldıkları görevlerin sorumluluğunu tam olarak üstlenmiyorsa kurumsal koçluk bu konuda da yanınızda. Bahaneler yaratmak çözüm bulmaktan daha kolaydır ve koçlukla rahatça çözümlenebilir. Başarıya, büyümeye, gelişmeye, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirmeye yönelmek yerine işin kolayına kaçanlar her kurumda mevcuttur. Kurumsal koçluk tüm bu sorunlara kolay ve etkili çözümler üretmek için her zaman hizmetinizdedir.

KURUMSAL KOÇLUĞUN AMACI

Kurumsal koçluktaki amaç kişilerin performanslarını artırmak, kurumun hedefini tam olarak benimsemelerini sağlamak, sorunların kaynağını ortaya çıkarmak ve çözümler bulmak, motivasyonu yükseltmek, kurumun çalışanlara, çalışanların da kuruma olan güvenlerini artırmak, keyifli, verimli, üretken bir çalışma ortamı yaratmak, kişilerin yaratıcılığını ortaya çıkarmak, ben yerine biz kavramını yerleştirmek, gelişime ve büyümeye açık zihinler oluşturmaktır. Kurumsal koçluk kişilerin performanslarını tamamen değiştirmeye olanak sağlayan bir süreçtir. Türkiye’de henüz çok yeni olan kurumsal koçluk sistemi kısa bir zamanda yaygınlaşmaya başlamıştır. Büyük kuruluşlar şimdiden kurumsal koçluğun faydalarını görmektedir. Kurumsal koçluk sistemi kurum içinde belli bir ekip için kullanılabildiği gibi tüm çalışanlar için de kullanılabilir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.


İzmir Kurumsal Koçluk  eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Kurumsal Koçluk Eğitimi için tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Kurumsal Koçluk eğitimlerimiz için +90(232) 369 50 81 - +90(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Kurumsal Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

Muğla Kurumsal Koçluk eğitimlerimiz için +90(252) 213 00 98 - +90(532) 100 11  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Kurumsal Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

Denizli Kurumsal Koçluk  eğitimlerimiz için +90(258) 213 09 99 - +90(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Kurumsal Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

Antalya  Kurumsal Koçluk  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Kurumsal Koçluk  Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :kurumsal koçluk nedir - kurumsal koçluk - koçluk - koçluk merkezi - kurumsal koçluk nedir -

Yorumlar