Kurumsal Koçluk Hizmeti

Kurumsalkocluk.net Kurumsal Koçluk Programları, firmaların ulaşmak istedikleri amaçlarıyla aynı doğrultuda değişimlerini ve stratejilerini planlayarak doğru ve etkili şekilde uygulayabilmeleri için kurumsal koçluk programını tasarladık. Kurumsal Koçluk hizmeti sunduğumuz firmalar ve kurumlarda çalışan personellerin kuruma katacağı değerlerini arttıracak biçimde değişimlerine,gelişimlerine ve güçlü yanlarını ortaya koymalarına katalizör olmayı hedefliyoruz. Kurumsal koçluk hizmetimizde vizyonumuz kurumsal değişim ve gelişim

Kurumsal Koçluk Programımızda, herhangi bir kurumda kalıcı gelişmeyi sağlamak için aşağıdaki dört öğenin önemli olduğuna inanıyoruz:

Doğru stratejik hedefler

Doğru süreçler

Bu strateji ve süreçlerin çalışması için doğru davranışlar

Anahtar neticeleri yaratan davranışları destekleyecek doğru sonuçlar kurumsalkocluk.net, koçluk yaptıkları kurumlarla kendileri için oluşturdukları vizyona ulaşabilmeleri ve gelişimde iş fırsatlarından en iyi şekilde yararlanabilmelerini sağlamak için çalışır.

Kurumsal koçluk programında çalışma ister şirket bütününü, ister bir takımı içersin, kalıcı ve anlamlı değişimi yaratmak için yukarıdaki dört öğeyi de geliştirmek için program tasarlarız. kurumsalkocluk.net olarak beraber çalıştığımız kurumların stratejik hedefler belirlemesine gelişmesine ve süreçler tasarlamasına destek olmaktan gurur duyuyoruz. Kurumsalkocluk.net

Kurumsal Koçluk çalışmasının tipik odakları:

Etkin ve kalıcı kurumsal değişim

Kurum ve çalışan potansiyelinin en etkin biçimde kullanımı  ve gelişimi

Kurum içi yönetimsel koçluk yaklaşımının yerleştirilmesi,

Kurumsal amaçlara ve güçlü yönlere dayalı program tasarımı,

Kurum için kritik fonksiyon (satış, üretim,teknik destek,satış sonra hizmet vb.), ve takımların geliştirilmesi,

Kurumun amaçlarına uygun değişimlerin programlanması ve uygulanması,

Amaçlara uygun süreçlerin tasarımında kuruma destek,

Kurumsal ve kişisel sorumluluk ve güvenilirlik,

Kurumsal bilinç gelişimi,

Organizasyon içi iletişim kanallarının ve iş ilişkilerinin geliştirilmesi,

Kurumun ilerlemesinin önündeki blokların saptanması ve ortadan kaldırılması,

Kurumunuzun diğer gelişim ve değişim ihtiyaçları...

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.


İzmir Kurumsal Koçluk  eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Kurumsal Koçluk Eğitimi için tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Kurumsal Koçluk eğitimlerimiz için +90(232) 369 50 81 - +90(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Kurumsal Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

Muğla Kurumsal Koçluk eğitimlerimiz için +90(252) 213 00 98 - +90(532) 100 11  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Kurumsal Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

Denizli Kurumsal Koçluk  eğitimlerimiz için +90(258) 213 09 99 - +90(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Kurumsal Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

Antalya  Kurumsal Koçluk  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Kurumsal Koçluk  Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :kurumsal koçluk nedir - kurumsal koçluk - koçluk - koçluk merkezi - kurumsal koçluk nedir -

Yorumlar