Koçluk Eğitimleri

Koçlar; beğenmediğiniz huylarınızı ve eski alışkanlıklarınızı terk etmenize, sorunlarınızı,  çatışmalarınızı çözmenize yardımcı olabilirler. Hayatınızın dengeli, uyumlu, anlamlı olmasına, sizin daha başarılı, doymuş ve mutlu olmanıza, hayattan ne istediğinizi ve  önceliklerinizi belirlemenize, hedefler koymanıza ve hatta bunlara ulaşmanızı engelleyen engelleri görmenize yardımcı olabilecekleri gibi, kendinizi daha iyi tanımanıza, güvenmenize, yeteneklerinizin gelişmesine, yeni beceriler kazanmanıza, yeni  fırsatlar yaratmanıza da yardımcı olabilirler.
Hizmet alacağınız nitelikli bir koç, hayallerinize bir anlam katmanızda hayallerinizi hedefe çevirmenizde yol göstericidir. Bu yolculukta  harekete geçmenizi ve arzuladığınız sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Ve bildiğiniz gibi harekete geçen insan yaşadığını hissedecek ve değişimin nimetlerinden faydalanacaktır. Bugünü yaşamayı ve geleceğe inanmayı öğrenecektir. 
Koçlar Nasıl Bir Fark Yaratır?
İnsanlar hayatlarında kendi çabalarıyla değişiklik yapmaya karar verdiklerinde, motive olmak, kararlı durmak ve aynı rotada kalmak zaman zaman zor olabilir. Kişiyi geride durmak zorunda bırakan alışkanlıkları kırmak da oldukça zor bir şeydir. Bir koç ile her attığınız adımda sizi destekleyen ve arkanızda duran, size ilham veren, motive eden, çabalarınızı ölçümleyebilen ve gerçekten istediğiniz şeye doğru odaklanmanızı sağlayarak bu odaktan sapmamanızı sağlayan birine sahip olursunuz.
 Kimin Bir Koça İhtiyacı Var? 
Neredeyse herkes koçluk hizmetinden fayda sağlayabilir. Ancak en çok fayda sağlayacak kişiler, amaçlarına ulaşmak için atacakları adımlarda kendilerine söz vermeye hazır olan kişilerdir. Unutmayın ki bugün hayatlarının zaten mükemmel olduğunu düşündüğünüz insanlar bile bir koç ile çalışabilirler. Bu kişilerin daha önce hiç incelemedikleri alanlara cesaretle girebilmek için kaynağa gereksinimleri veya yukarıda değindiğim pek çok konuda esinlenmeye ihtiyaçları olabilir.
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Koçluk eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaKarşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Koçluk eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Koçluk   eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk eğitimi - mentorluk nedir - mentörlük - koçluk becerileri - koçluk sistemi - koçluk nedir ne değildir - koçluk nedir nasıl iyi koç olunur - koçluk mentorluk nedir -

Yorumlar