Karşıyaka Kurumsal Koçluk

Kurumlar, globalleşen ve hızlı gelişen iş dünyası içerisinde çalışanlarının üst düzey performans göstermesinin kurumsal başarıları için vazgeçilmez olduğunu artık bilmektedir. Bu şirketler çalışanlarına koçluk hizmeti aldırarak kurumun vizyon, değer ve hedeflerine paralel olarak, çalışanlarını kişisel ya da ekip halinde hedef belirleyip bu hedefe koşması için desteklemektedir.

Hedef çalışması doğrudan doğruya iş ile ilgili olmakla birlikte koçluk felsefesinin temeli olan hayatın diğer bütün alanları üzerinde iyileşme de sağlayarak çalışanın daha üretken, mutlu, kendisi ile barışık ve sonuçta kurumuna bağlı / verimli bir birey olmasını sağlamaktadır.

Kurumsal Koçluk Projesinin Personele Yararları:

• Geribildirimin önemini anlama
• Hedef belirleme ve mevcut hedefi doğrultusunda harekete geçme
• Kendi davranışlarının farkına varmak ve bu biçimde kendilerini sınırlandıran inançlarını, varsayımlarını ve davranış kalıplarını fark etme
• Güçlü ve gelişmeye açık alanlarını fark etme ve iyileştirme
• Kurumun hedefleri ile personel hedefleri arasında uyumu sağlama
• Değişim dönemleri içerisinde uyum ve adaptasyonu sağlama
• Yaratıcılık düzeyinde gelişme
• Personel için “kör alan” olarak kalan durumların farkına varma ve bu alanlar üzerinde gelişim hedefleri koyma
• İş ve özel hayat arasındaki dengeyi sağlama
• Motivasyon düzeyinde artış

Kurumsal koçlukta da odak noktası bugün ve gelecektir. Bugün ve gelecek için, hem bireysel hem organizasyonel temelde, doğru ve proaktif sistemlerin kurulması amaçlanır. Amaçlanan bu sistemin gerçekleştirilmesi için hem bireysel anlamda hem de takım ruhu bir araya kullanarak hedefin gerçekleşmesi sağlanır.

Amaç, o anın sorunlarına çözüm bulunmasının ötesinde, sürekliliği olan, gelişen, değişen, esnek ve proaktif sistemlerin kurulmasıdır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Kurumsal Koçluk u tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Koçluk eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Kurumsal Koçluk u tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Koçluk eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Kurumsal Koçluk u tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Koçluk   eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Kurumsal Koçluk  u tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Kurumsal Koçluk u tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :karşıyaka kurumsal koçluk - kurumsal koçluk karşıyaka - kurumsal koçluk eğitimi karşıyaka - karşıyaka kurumsal koçluk eğitimi -

Yorumlar